Profichef - Profesjonalny sprzęt gastronomiczny

  • profichef
  • modermo
  • bartscher
  • hendi
  • dora
  • santos
  • roller-grill
  • fimar
  • waring-commercial
  • potis
Trwa pobieranie danych. Proszę czekać.


Kategorie produktów  

Kategorie branżowe  

POSbistro
Z nami możesz negocjować

Produkty firmy ProfiChef

ProfiChef

ProfiChef - PEŁNY ASORTYMENT PRODUCENTA W NAJNIŻSZYCH CENACH

Profichef

ProfiChef to nowa, polska marka, która tworzy profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Powstała w 2013 roku. Czerpanie z najnowszych rozwiązań technologicznych i dbałość o najwyższej jakości materiały sprawiają, że produkty marki mogą być użytkowane przez wiele lat. Pierwszymi produktami ProfiChef były zmywarki gastronomiczne, kolejno pojawiły się frytkownice elektryczne, piece do pizzy, środki myjące i nabłyszczające do zmywarek oraz niezawodne piece konwekcyjno-parowe. Marka swoją ofertę uzupełnia także szeroką gamą mebli ze stali nierdzewnej. Przejrzyj ofertę marki i wybierz coś, co sprawdzi się w Twoim lokalu gastronomicznym.

 

Perfekcyjne mycie naczyń w zmywarkach ProfiChef

Zmywarka gastronomiczna to urządzenie ułatwiające pracę w dużych lokalach gastronomicznych, restauracji, barze, stołówce. Pozwala na szybkie umycie talerzyków, szklanek przy jednoczesnym zaoszczędzeniu czasu osoby, która musiałaby to wszystko pozmywać, a zajęła się jednak czymś innym.

 

Wśród zmywarek ProfiChef warto wymienić takie modele jak zmywarka kapturowa, zmywarka uniwersalna i zmywarka do szkła. Zmywarka z funkcją wyparzania przeznaczona jest do mycia szkła i naczyń. Mycie naczyń lub mycie tac odbywa się w krótkim czasie, co oznacza, że cykle mycia nie są zbyt długie, a jednocześnie dostosowane do stopnia zabrudzenia naczyń. Dodatkowo urządzenia marki ProfiChef dają możliwość efektywnego wykorzystania wody, prześwit umożliwia mycie talerzy, a wysokość drzwi ułatwia wyjmowanie naczyń. W zmywarce gastronomicznej w zależności od jej pojemności w komorze myjącej można zmieścić mniejszą bądź większą ilość naczyń.

 

Profesjonalne urządzenia grzewcze ProfiChef

Marka ProfiChef to także wydajne i precyzyjne w działaniu urządzenia grzewcze, do których trzeba zaliczyć piece konwekcyjno parowe, piece konwekcyjno parowe cukiernicze, witryny grzewcze, piece konwekcyjne, piekarniki oraz frytownice. Wszystkie te urządzenia zostały wykonane z wytrzymałej na oddziaływanie wysokiej temperatury, łatwej w utrzymaniu czystości stali nierdzewnej najwyższej jakości.

 

Urządzenia rozdrabniające, urządzenia chłodnicze oraz środki chemiczne ProfiChef

W portfolio produktów ProfiChef znajdują się profesjonalne urządzenia rozdrabniające, czyli szatkownice do warzyw oraz tarcze wymienne do szatkownic. Szatkownice tną precyzyjnie na wyznaczone kształty i wielkości.

 

Nie brakuje także urządzeń chłodniczych, w tym kostkarek do lodu oraz chłodniczych witryn ekspozycyjnych. W tych ostatnich można umieszczać ciasta, torty, desery, napoje wymagające przechowywania w niskiej temperaturze.

 

Firma produkuje zmywarki oraz środki do zmywarek, ale także do odkamieniania urządzeń oraz do czyszczenia piekarników. Skład chemiczny preparatów jej sprawdzony i wysoce skuteczny za każdym razem.

 

Meble ze stali nierdzewnej Profichef — duży wybór dla małej i dużej gastronomii

Wystrój kuchni w restauracji wymaga zakupienia wielu mebli, najlepiej wykonanych ze stali nierdzewnej. W ofercie marki ProfiChef dostępne są następujące meble, które z pewnością znajdą swoje miejsce w niejednym lokalu gastronomicznym, a są to regały, stoły robocze, stoły ze zlewami 1-komorowymi, 2 komorowymi lub 3 komorowymi, zlewy głębokie- baseny, szafki i półki, szafy magazynowe i wózki kelnerskie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki ProfiChef i sięgania po jej produkty, które sprawdzą się w każdej kuchni. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

 

Polecamy takie kategorie, w których znajdują się produkty marki ProfiChef, są to Środki do utrzymania higieny, Zmywarki gastronomiczne, Meble ze stali nierdzewnej, Urządzenia grzewcze, Urządzenia rozdrabniające, Urządzenia chłodnicze oraz Pozostały sprzęt gastronomiczny.
 -->
Google+
0
Top

Sales Manago chat
-
SM chat ikona