Hendi - urządzenia gastronomiczne | M&M Gastro

  • profichef
  • modermo
  • bartscher
  • hendi
  • dora
  • santos
  • roller-grill
  • fimar
  • waring-commercial
  • potis
Trwa pobieranie danych. Proszę czekać.


Kategorie produktów  

Kategorie branżowe  

POSbistro
Z nami możesz negocjować

Produkty firmy Hendi

Hendi

Hendi - PEŁNY ASORTYMENT PRODUCENTA W NAJNIŻSZYCH CENACH

Hendi to rozpoznawalna w całej Europie holenderska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji sztućców posrebrzanych lub ze stali nierdzewnej, narzędzi kuchennych oraz innych artykułów gospodarstwa domowego i do gastronomii, które są wykonane ze stali nierdzewnej. Powstała w 1934 roku. Obecnie jest już międzynarodową marką z biurami nie tylko w Holandii, Austrii, Polsce, Rumuni, Grecji, Włoszech, a nawet w Hongkongu. W ofercie marki znajduje się ponad 400 produktów zarówno do stosowania przez klientów indywidualnych, jak i przez firmy zajmujące się przygotowywaniem posiłków, czyli restauracje, bary czy pizzerie. Przeglądając produkty marki Hendi, znajdziesz artykuły idealne na prezent dla mamy, siostry czy koleżanki oraz profesjonalny sprzęt gastronomiczny dla szefa kuchni i jego pomocników.
 
 
Hendi — jakość, trwałość i wyjątkowy design
Akcesoria kuchenne i urządzenia kuchenne marki Hendi odpowiadają doskonale na wskazane przez klientów potrzeby. Wykonano je z wysokiej jakości surowców, są trwałe, a ich design odzwierciedla obecnie obowiązujące trendy w wyposażaniu wnętrz. Marka Hendi ciągle rozwija swoje produkty, czerpie z nowych rozwiązań technologicznych. Udoskonala swoje starsze produkty oraz ciągle tworzy nowe produkty.
 
 
Sprzęt gastronomiczny Hendi — idealny do hotelu, baru lub restauracji
Narzędzia kuchenne, artykuły bufetowe, urządzenia elektryczne i gazowe, drobny sprzęt kuchenny, naczynia do serwowania, bemary, porcelana i sztućce to produkty Hendi przygotowane dla branży hotelarskiej. Dzięki nim można w odpowiedni sposób zająć się tworzeniem i serwowaniem posiłków gościom. Ich jakość i trwałość sprawiają, że są to produkty służące przez lata.
 
 
Hendi — różnorodność w asortymencie
Wśród produktów Hendi odnaleźć można sprzęt kuchenny niezbędny zarówno w każdym domu, jak i w gastronomii, w tym garnki, patelnie, pojemniki, przybory kuchenne czy przybory cukiernicze. Przybory kuchenne to nic innego jak noże, nożyce, deski do krojenia, ostrzałki, obieraczki, tarki, szatkownice, krajalnice, a nawet miski, sita, pęsety, szczypce. Do przyborów cukierniczych zaliczyć można syfony do bitej śmietany, gałkownice, maszyny do lodów, formy do ciast lub pralin oraz takie urządzenia jak palniki do Creme Brulee.
 
Nie brakuje w ofercie marki Hendi również sprzętów do obróbki mechanicznej takich jak szatkownice, wilki do mięsa, nadziewarki, krajalnice, pakowarki, blendery i miksery. Natomiast w obróbce cieplnej niezawodne będą kuchnie elektryczne, kuchnie gazowe, kuchenki indukcyjne, frytkownice, grille, opiekacze, tostery, piece do pizzy, kebaby gazowe. Polecamy również urządzenia chłodnicze Hendi szafy chłodnicze, szafy mroźnicze, szafy chłodniczo-mroźnicze, stoły chłodnicze, stoły mroźnicze, witryny chłodnicze i szybkochłodziarki.
 
Marka Hendi tworzy także meble ze stali nierdzewnej takie jak regały, wózki, kosze, blaty, okapy, półki, szafy, baseny gastronomiczne, stoły do pracy lub stałe ze zlewem.  Ponadto szeroką gamę produktów stanowią te do wyposażenia baru, bufetu z kawą lub herbatą oraz sztućce, kieliszki, szklanki, naczynia i wiele innych.
 
Dbając o wysoką jakość swoich akcesoriów i urządzeń, firma Hendi stawia na sprawdzone surowce i gwarantuje swoim klientom produkty trwałe i gwarantuje ich wieloletnie stosowanie. Zapraszamy do zapoznania się z akcesoriami i urządzeniami marki Hendi, które są dostępne w naszym sklepie. Szukaj produktów marki Hendi również w naszych wyjątkowych ofertach i promocjach. Jeśli pojawią się jakieś nowe produkty Hendi w naszym sklepie, znajdziesz je w nowościach.


-->
Google+
0
Top

Sales Manago chat
-
SM chat ikona